Zdenka

zdenka

Zdenka

je osobná fitness trénerka s osvedčením tréner 1. stupňa vo fitness a kulturistike s licenciou Inform.

Celý život sa venuje športu a cvičiť v posilňovni začala už na strednej škole, ale samozrejme nebolo to dokonalé a tiež vždy potrebovala rady skúsenejších. Neskôr sa jej venoval osobný tréner a postupne začala chodiť na crossfit a venovať sa cvičeniu aktívnejšie. Naučila sa stravu vidieť ako najdôležitejší základ pre zdravie a nie len ako prostriedok na utlmenie hladu.

Všetky nadobudnuté znalosti začala odovzdávať v roku 2017, kedy sa začala venovať osobným tréningom a postupne si vytvorila aj skupinové cvičenia. Ako matka 5 ročného syna rada ukazuje mamičkám, že tehotenstvo nie je prekážka pre dokonalú postavu. Nesnažíme sa ľudí držať na diétach a rôznych jedálničkoch, snažíme sa ich naučiť zdravo stravovať.

Zdenka vám poradí a zostaví:

  • tréningový plán na mieru
  • individuálny/skupinový tréning
  • spevnenie a formovanie postavy
  • naberanie svalovej hmoty a redukciu tuku
  • stravovací plán na mieru
  • poradenstvo v oblasti zdravej výživy

Jej cieľom spolupráce s klientmi je zlepšiť zdravie, vyformovať postavu podľa predstáv klienta, nastaviť stravovanie bez neefektívnych diét.

Chce, aby cvičenie klientov bavilo, aby sa formovali a zároveň zabávali cvičením, spoznali nových ľudí s podobnými cieľmi a zároveň sa podporovali.

Kto ťa môže trénovať?

instructor-robo

Robčo

Osobný tréner
instructor-majka

Majka

Osobný tréner / športový masér

Zdenka

Osobný tréner
Created by inoby